חנות אנאירובי פלוס

מי אנחנו

אנאירובי פלוס היא חנות ואתר ביגוד והנעלת ספורט מקצועית אשר שם לו למטרה להביא את ביגוד הספורט הטוב, החדשני והאופנתי ביותר כך שנוכל לתת מענה למגוון הספורטאים וענפי הספורט הקיימים לצד חובבי ביגוד הספורט. 

באתר תוכלו למצוא מותגים כמו - אדידס, אנדר ארמור, נייק וריבוק. הנעלה מקצועית של הוקה, ויוו ברפוט, ויברם, ברוקס, מרל, מיזונו וסוקוני. בנוסף אנחנו רוצים לפתוח לכם את הראש ולהכיר לכם מותגים איכותיים ומיוחדים מכל העולם כמו - Heroine Sport, Designed For Fitness, Rydearwear, Norther Spirit, Nux ועוד.


איך הכל התחיל

בשנת 2008, כשנוף הגליל עוד נקראה נצרת עילית, הקימו בלה וקוסטה את חנות ביגוד והנעלת הספורט המקצועית - אנאירובי פלוס. החנות הייתה בית לספורטאים ומתאמנים אשר הגיעו מכל הארץ וחיפשו לבוש מקצועי למגוון תחומי הספורט. 

כעבור שנתיים בהם הביקוש עלה, הקימו בלה וקוסטה את חנות האון-ליין וכך יכלו להנגיש את המוצרים המעולים שלהם לכל קצוות הארץ. לזוג היה חשוב להביא ללקוחותיהם את מיטב הביגוד העדכני והחדשני ביותר. הם תמיד חיפשו את המילה האחרונה בטכנולוגיית נעלי הריצה, ייבאו מותגים חדשים ומעניינים מכל העולם ושמרו על רף מקצועי גבוהה גם בחנות וגם באתר.

לימים היה זה רק טבעי להתחבר למקום שבו ספורט קורה בפועל ובשנת 2019 שיתוף הפעולה עם חדר הכושר בי אקטיב - חדר הכושר הגדול בצפון הממוקם בקרית שמונה, יצא לדרך. 

איפה אנחנו עכשיו

אנחנו ממשיכים לגדל ולפתח את הבייבי שלנו - אנאירובי פלוס! גם באתר וגם בחנות יש לנו צוות מדהים של עובדים - אנשי שיווק ופרסום, מוכרנים בחנות, שירות לקוחות וליקוט הזמנות וכולנו עושים את המיטב שתזכו במבצעים הכי טובים, בשירות הכי נעים ובמוצרים הכי טרנדיים ומעניינים מכל העולם.

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם בי אקטיב - חדר הכושר הגדול בצפון ובו מעל 1500 מטר של מכשירי ספורט, מתחם קרוספיט מדהים, סטודיו חוגים סאונה ועוד, החנות הפיזית שלנו ממוקמת בצמוד לחדר הכושר. בצורה הזאת אנחנו הכי קרובים לקהילת הספורט הצפונית, לצרכים ולבקשות של ספורטאים כמוכם.

אנחנו מזמינים אתכם לכתוב לנו, לשתף, לתייג, לחבב ולעקוב ואם אתם באזור הגליל העליון, קפצו להגיד שלום וליהנות מהחנות שלנו הממוקמת בשדרות תל חי 93, קרית שמונה.

בלה, קוסטה והצוות.


צוות אנאירובי