כיצד הפכה אדידס למובילה בתחום הספורט?

אין ספק כי חברת אדידס הינה החברה המובילה כיום בתחום הספורט. לצד לא יותר מ-3-2 מותגים נוספים, אדידס שולטת בעולם הספורט – בהנעלה, בביגוד, במוצרי ספורט שונים וכן הלאה. החברה, אשר הוקמה בשנת 1949 על ידי אדי דסלר, צמחה בעקבות ניסיון בעסק משפחתי בתחום, וכבר מתחילת הדרך נתנה חסות לקבוצת הכדורגל בעיר בה הוקמה – ASV Herzogenaurach. מאז לא הפסיקה להחתים ספורטאים בכירים ולהעניק חסויות לקבוצות ספורט מובילות בכל העולם.

כך, עם החתמה של ספורטאים פופולאריים ושל קבוצות ספורט מובילות ובאמצעות מתן חסות למגוון רחב של אירועי ספורט שונים, הפכה חברת אדידס לחברה מובילה בתחום ומבוקשת מאוד על ידי לקוחות בכל רחבי העולם.

טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת

חברת אדידס מקפידה להציע מגוון רחב של מוצרים אשר פותחו תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות ומיוחדות אשר הופכות את השימוש במוצרים הללו לאיכותי, לנוח וליעיל יותר. נעלי אדידס מיוצרות באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הספורט. בחברה ניתן למצוא מגוון נעלי ספורט המתאימות לסוגים שונים של פעילות ספורטיבית ולסוגים שונים של אנשים. כך כל אחד יכול למצוא באחת מהחנויות של רשת אדידס את המוצרים המתאימים לו ביותר, בין אם הוא מתאמן להנאתו ובין אם הוא ספורטאי מקצועי.

נעלי אדידס

טכנולוגיות פורצות דרך בתחום ההלבשה וההנעלה

הטכנולוגיות המובילות של אדידס מאפשרות לחברה לשווק חידושים והמצאות בתחומי ההלבשה וההנעלה, המשמשים ציבור רחב של מתאמנים. ביניהם ניתן למנות:

  • Climacool – בד מאוורר ובעל תכונות מנדפות זיעה.
  • Climachill – בדים העשויים משילוב של סיבי טיטניום וכדוריות קירור מאלומיניום אשר מצננות את העור כשהן במגע עמו.
  • Climalite – בד קל מאוד אשר מנדף זיעה בקלות.
  • Climaheat – בד מבודד מבחינה תרמית, השומר על הטמפרטורה של הגוף ומווסת אותה במזג אוויר קר.
  • Clinaproof – בדים המגנים על הגוף מפני גשם ורוח ברמה קלה.
  • Climasrorm – בדים המגנים על הגוף מגשם ורוח ברמה מירבית.
  • Boost – מגוון נעלי ספורט עם סוליה המורכבת מאלפי קפסולות מוקצפות, אשר יוצרות שיכוך של החבטה בקרקע בעת הנחיתה ומסייעות בהאצה של הצעד הבא. זהו החומר בעל יכולת החזר האנרגיה הגבוהה ביותר בשוק.
  • Stable frame – טכנולוגיה המספקת יציבות ותמיכה לכף הרגל מהחלק האמצעי של הסוליה.

עיצובים מרהיבים ומיוחדים

בחברת אדידס מועסקים טובי המעצבים, אשר עמלים על יצירת מגוון רחב של עיצובים מרהיבים ומיוחדים וסגנונות שונים של נעליים אשר יוצרים טרנדים וקובעים סגנונות עיצוב בכל עונה מחדש. בנוסף, החברה מבצעת שיתופי פעולה עם מעצבים מוכרים ועם ידוענים, כמו שיתוף הפעולה עם הזמר קנייה ווסט, אשר מאפשרים לכל אחד לרכוש מוצרי ספורט בעיצוב מקורי וממהדורה מוגבלת.