בחירת נעלי ספורט מתאימות לפי סוג האימון

בחירת נעלי ספורט

נעלי הספורט שתבחרו לנעול יכולות להשפיע על אופי האימון במידה רבה. זה אומנם מאוד מפתה להשתמש באותן נעלי הספורט לכל סוגי של אימון, אבל בפועל, לא כל נעל תהיה טובה לכל סוג של אימון. לכן אם אינכם רוצים להחזיק אינספור זוגות של נעלי ספורט בארון עבור כל סוג של אימון שאתם רוצים לבצע, מומלץ כי תמצאו נעלי ספורט שמתאימות לכל סוגי האימונים כאחד.

מדוע חשוב לבחור בנעלי ספורט תואמות לסוג האימון?

נעליים שתוכנו ועוצבו בדיוק בשביל צרכי האימון שאתם מבצעים, יעניקו תמיכה ויציבות טובות יותר, מה גם שהן ישפרו את הביצועים שלכם במידה משמעותית. נעלי ספורט אינן צריכות רק להיראות יפה, או להיות ידידותיות לתקציב, עליהן להתאים לסוג ספורט שאתם נוהגים לבצע מבחינת המבנה שלהן, העיצוב והטכנולוגיות שהן משלבות. כיום נעלי ספורט משלבות טכנולוגיות מסוגים שונים כמו נידוף זיעה, בלימת זעזועים, סוליה טובה ועוד.

יחד עם זאת, אם לא התמסרתם לסוג אחד של פעילות ספורטיבית ואתם נוהגים לגוון, עליכם למצוא את הנעליים המתאימות ביותר. הטיפים הבאים יעזרו לכם.

כיצד בוחרים נעליים שמתאימות לכל סוג של אימון?

לנעליים שלכם יש חשיבות גדולה כאשר אתם יוצאם להתאמן, אחרי הכל אם הנעליים יהיו לא נוחות או לא מתאימות, הדבר עלול לעלות לכם בבעיות בריאותיות. כדי לבחור את הנעליים המתאימות ביותר עבור כל סוג של פעילות ריכזנו לכם כמה טיפים חשובים:

  • התאמת הגודל, הרוחב והצורה של הנעליים לכפות הרגליים – אם העיצוב לא מתאים לכף הרגל שלכם, פשוט המשיכו הלאה.
  • בדיקת נוחות – אם הנעל מפעילה לחץ על הבהונות, לוחצת מאחור או לא נוחה מכל סיבה שהיא, זו לא הנעל הטובה ביותר עבורכם.
  • סוגי האימונים שאתם נוהגים לבצע – סוג האימון משפיע גם על סוג התנועות שתבצעו במהלכו, ועליכם לבחור נעל שתיתן לכך מענה.
  • בחנו את העיצוב של הנעל – כאשר בוחרים נעלי ספורט חשוב לבחון את הסוליה, הבדים והריפודים של הנעלים, הגפה העליונה ואזור הקרסול. על חלקים אלו של הנעל לתת מענה מבחינת העיצוב לסוגי הספורט שאתם מבצעים.
  • התייעצו – לא משנה היכן אתם קונים נעלי ספורט, בין אם בחנות פיזית ובין אם במקוונת, אם אינכם בטוחים ורוצים התאמה מדויקת פשוט התייעצו עם צוות החנות.

איזה נעליים יתאימו לכל סוג של אימון?

אם אתם מחפשים נעליים שמתאימות לכל סוג של אימון saucony shoes יהיו בחירה מעולה עבורכם. הן מתאימות לסוגים שונים של אימונים ביניהם פילאטיס, אימוני כוח, חדר כושר, אימונים בחוץ כמו ריצה והרשימה עוד ארוכה.

saucony shoes עוצבו לסוגים שונים של ספורטאים המחפשים נוחות וקדמה ללא פשרות. הנעליים משלבות מערכות בלימת זעזועים, חיזוקים במקומות הנכונים, החזר אנרגיה, גפה עלונה מעוצבת ותומכת, סוליה המיוצרת מחומרים מתקדמים ועוד המון תכונות שיהפכו כל אימון למיטבי.

 

 

הנמכרים ביותר