5 עובדות שלא ידעתם על קרוספיט

מכורים לקרוספיט? אתם לא לבד. מלבד הקולקציה האחרונה של נעלי קרוספיט ובגדי ספורט שמנדפים זיעה, הקרוספיט הוא עולם שלם. אז מתי הכל התחיל? מי  החברות המובילות בתחום ואיך בחירה בנעלי קרוספיט נכונות ישמרו על הבריאות שלכם? 5 עובדות שאתם חייבים לדעת על האימון הכי טרנדי של 2017.

קרוספיט זו לא המצאה חדשה

למרות שאבי השיטה נחשב למתעמל הבין לאומי גרג גלסמן, קרוספיט היה קיים משחר ההיסטוריה. הרבה לפני שהיו בגדי ספורט לגברים או חדרי כושר משוכללים, אנשים נאלצו לבצע פעילות גופנית מגוונת מכורח המציאות.  למעשה ניתן לומר שהקרוספיט מהווה חזרה ליסודות והעקרונות של תרגול שונה בכל סט של אימונים מזכיר לנו את הפעילות הגופנית הפונקציונלית של המאה שעברה.

נעלי קרוספיט  יכולות לחסוך לכם לא מעט פציעות

פציעות רבות נגרמות עקב היעדר תשומת לב או נעלי ספורט שאינן מותאמות באופן ישיר לסוג הפעילות. מומלץ לבחור בנעליים בעלות חיזוקים מיוחדים בעקב ובולמי זעזועים אקטיביים ולוותר על נעלי הספורט הסטנדרטיות שמשמשות אתכם לאימוני מכשירים בחדר הכושר. אתם אולי לא חייבים לרכוש את כל הקולקציה של נעלי אדידס לגברים, אבל אתם חייבים להשקיע בזוג נעליים טובות שישמשו אתכם למגוון של אימונים.

קרוספיט בשירות החוק

קרוספיט מהווה חלק אינטגראלי משגרת הכושר של יחידות צבא מובחרות בכל רחבי העולם ולא מעט אקדמיות של משטרה מנצלות את האימון לצורך הכשרת הדור הבא של השוטרים. העובדה שספורט זה מדמה מגוון של התרחשויות אשר עלולות לקרות במהלך פעילות מבצעית מעניקות לגברים ולנשים של יחידות העילית הזדמנות להתאמן באופן מסודר לקראת הדבר האמיתי.

נעלי קרוספיט לספורטאים 

 

אדידס ונייק נחשבות ליצרניות מוצרי הקרוספיט המובילות בעולם

מותגים רבים נלחמו על הבכורה באחד הענפים המתפתחים של השנים האחרונות, אך נראה שהמותג הגרמני הוותיק הצליח להאפיל על המתחרות הוותיקות. עם סדרות נעלי קרוספיט משוכללות וחסות לכמה מספורטאי העילית של הענף, אדידס הצליחה להפוך לאחת החברות הדומיננטיות באזור. האספקט האופנתי והחיבור של המותג עם אופנת הרחוב הביא לידי ליין בגדי ספורט לגברים ולנשים ששברו את שיאי המכירות של השנים האחרונות.

זה לא רק ספורט - קרוספיט זה דרך חיים

מעבר לעובדה שכל מי שנכנס לתחום הקרוספיט מבין שהוא נכנס לקהילה של ממש, לקרוספיט יש צד פילנטרופי שוקק חיים. ברבים מהמכונים בארצות הברית יש קרן תרומות למגוון של עמותות ואפילו יש עמותה מיוחדת שנושאת את השם: “Crossfit for hope". עמותה זו מהווה את ארגון הגג של התחום בכל הנוגע לפעילויות רווחה בכל רחבי העולם ומתגאה שכל הכנסותיה מועברות ישירות לקהילה.