נעלי ספורט גברים

ידוע שנעלי ספורט לגברים, שונות מנעלי הספורט לנשים – אבל לא כולם יודעים מה השוני. כאשר חברת ספורט טוענת כי היא מייצרת נעלי ספורט מקצועיות לגברים, כמו חברת אנדר ארמור או המותג סאקוני למשל, היא יודעת מה היא מפרסמת.

על פי בדיקות ומחקרים מדעיים, יש שוני מהותי בין מבנה הרגל של הגבר ולאישה וכך גם המאפיינים של נעלי הספורט לגברים. ההבדלים העיקריים הם במבנה קשת כף הרגל, הבוהן, מבנה הרגל מהצד החיצוני שלה ועוד.

נעלי ריצה לדוגמא, הם נעליים אשר אמורות לשאת משקל כבד, כאשר הרגל דורכת תוך כדי ריצה על האספלט או על משטח אחר, לכן נעלי הספורט של אסיקס, מייצרות סדרה המיועדת במיוחד לנעלי ספורט מקצועיות לריצה, אשר נחשבות בין הטובות ביותר בעולם בתחום זה.

גברים העוסקים בספורט, והם בעלי קשת רגל גבוהה יותר, זקוקים לנעל ספורט שתהיה מותאמת לחבטות שסופגת כף הרגל שלהם ולתמיכה מוגברת. עבור רצים כאלה תתאמנה סדרות שיוצרו בדיוק עבורם, ע"י המותג של נעלי ברוקס ונייק. למי שעוסק בספורט ויש לו פלטפוס, עדיף לו לרכוש נעליים של חב' מיזונו, אשר מייצרת סדרה המתאימה לבעלי רגל שטוחה.

כאשר מדובר באימון בחדר הכושר, בגדי הספורט חשובים, אך בוודאי שלא חשובים כנעלי האימון. נעלי האימון המתאימות לכם ביותר, יוכלו להשפיע על הביצועים שלכם. נעלי האימון בחדר הכושר צריכות להיות מסוגננות, לתמוך בכף הרגל שלכם ולהתאים לסגנון האימון האישי שלכם.

בעיקרון, ההמלצה של המומחים לנעלי ספורט היא להחליף נעל ספורט שחוקה ולא לחכות לפגיעות ברגליים. חשוב שאם אתם נועלים נעלי ספורט מקצועיות ואתם עוסקים בספורט לאורך זמן, אל תניחו שגודל הרגל וצורתה אינם משתנים. אם רכשתם נעל ספורט וגיליתם שהיא אינה מתאימה, אל תנעלו ותנסו להחזיר אותה לחנות, כדי לבדוק נעל אחרת, שתתאים לרגל שלכם.