איך להתכונן למרתון/חצי מרתון בצורה הטובה ביותר?

ספורטאים אשר בוחרים בריצה כסוג הספורט המועדף עליהם, מגיעים עם השנים לשלב של ריצות ארוכות כמו מרתונים וחצאי מרתונים. המתאמנים לקראת ריצות למרחקים ארוכים זקוקים לאביזרים שונים כמו נעלי ספורט ייעודיות לריצה ולביגוד תואם ריצה, אשר יקלו על הריצה ויאפשרו לאצנים לבצע ריצות קלילות במינימום מאמץ פיזי כדי לגמוע את כל המרחקים.

ריצה למרחקים ארוכים

מעבר לכך, קיימת חשיבות רבה באימונים הקבוצתיים אשר בהם כל אחד מחברי הקבוצה מדרבן ומחזק את החברים וכך הם מצליחים לעמוד במשימה ומגיעים כולם ליעד שנקבע. תחושת הסיפוק עם ההגעה לסוף המסלול היא אדירה ומציפה את כל החברים בתחושה נפלאה של השגת המטרה בתוך טווח הזמן שנקבע.

עבור אוהבי ספורט הריצה, מדובר בדרך חיים ואף על פי שמדובר בריצה ארוכה מאד, אשר די קשה לבצע אותה פיזית, והדבר מצריך אימונים רבים, הם נכונים לכל משימה ונהנים מהריצות הללו ומההוויי שנוצר. כדי להקל על האצנים לאורך המרחק הגדול של כ-42 קילומטר או כמחצית ממנו, הם רצים בשעות הבוקר המוקדמות מאד, וזאת לפני שהשמש החמה שולחת את קרני האור החמות שלה.

בגדי ספורט עבור האצנים

בגדי הספורט שאנו משווקים הם של יצרני ביגוד הספורט המובילים בעולם, אשר מייצרים ביגוד בטיב מעולה, שמותאם לרצים למרחקים ארוכים.

אצלנו באתר תמצאו חולצות אימונים בגזרה רחבה מעט, אשר מיוצרות מבדים אווריריים וקלילים שמנדפים את הזיעה וכך החולצה אינה רטובה ולכן דבר זה אינו מכביד על הריצה.

כמו כן, גופיות אשר מיוצרות בשיטת ה-ACTIVCHILL+COTTON אשר יוצרות תחושה קרירה בגוף לאורך כל הריצה בד זה הוא מנדף את הזיעה ושתי הפעולות הללו מקלות מאד במסלולים הארוכים.

חזיות הספורט לנשים הן בגזרות נוחות במיוחד הכוללות כתפיות דקיקות, הן עשויות מבד מנדף ומתאימות לדרגות שונות של ריצה.

נעלי ספורט ייחודיות עבור רצי המרתון

הריצה אשר מתמשכת לאורך פרק זמן ארוך מצריכה שימוש בנעליים בטיב מעולה, אשר מיוצרות במיוחד עבור אוהבי הריצה. נעלי ספורט איכותיות מעניקות תמיכה לכל היקפן ורוחבן של הרגליים, קיים בהן אוורור והן יוצרות נחיתה נעימה בכל צעד היוצר מפגש בין הנעל לאספלט. הנתון החשוב ביותר הוא בכך שהנעליים הייחודיות אינן מעמיסות על הרגל, הן קלילות ומאפשרות להגביר את קצב הריצה.

המבנה ועיצובן של הנעליים מעניקות נוחות מירבית, לאור הסוליה בהרכב המיוחד אשר בולמת זעזועים ומעניקה רכות יוצאת דופן.

בבחירה של נעלי ספורט חשוב מאד לבדוק את הפרמטרים אשר חשובים לכל אחד מהאצנים כדי להתאים אותן באופן מושלם וכך ליהנות מהדרך לכל אורכה.

קיימת סבירות גבוהה שההיצע הנרחב שלנו של ביגוד ונעלי ספורט יתאים גם לך וכל הפריטים ממתינים לך באתר.