הצצה: Mizuno Wave Rider 17 & Inspire 10

מיזונו, אחת מיצרניות הנעליים הפופולריות ביותר בקרב אצנים מקצועיים משחררת בקרוב זוג סדרות חדשות לשני הדגים הפופולריים ביותר שלה: הראשונה היא הסדרה ה-17 של דגם הנעל הנייטרלית שלהם, Wave Rider, והשניה היא הסדרה העשירית לדגם הנעל המתקנת שלהם, ה-Wave Inspire.
מה חדש? מה השתנה? פרטים בהמשך.

נתחיל ב-Wave Rider: ההוצאה ה-17 במספר של הדגם הזה מציגה חידושים רבים לאצן המודרני – משקלה צנח למשקל נמוך במיוחד, קצת פחות מ-250 גרם, ע"י מעבר לשימוש בחומרים חדשניים ושינוי סוליית הביניים לסוליית ה-U4iC אשר שוקלת 30% פחות מסולייה הקודמת. ירידה במשקל שהושגה ללא אובדן של איכות הדריכה ובלימת הזעזועים. בנוסף, המעבר לגומי מנופח בחזית הנעל מאפשר תנועה נעימה ונוחה יותר בדריכה. כל זאת, בשילוב חלק עליון נטול-תפרים בחתיכה אחת מייצר נעל נוחה להפליא שמספקת את כל התמיכה שנדרשת מבלי להכביד או להפריע לתנועה הטבעית.

המודל השני שמקבל סדרה חדשה ומעודכנת הוא ה-Wave Inspire 10. זהו דגם מתקן שנועד לאנשים בעלי פרונציה בינונית עד קשה (כלומר, אנשים שקשת הרגל שלהם שטוחה מידי). הסדרה הקודמת של דגם זה היתה פופולרית ביותר וזכתה לביקורות מהללות מכל מי שהשתמש בה, והסדרה החדשה, העשירית במספר, מתחילה גם היא את השיפורים בצניחה במשקל בזכות שינוי סוליית הביניים לסוליית ה-U4iC החדשה. הנעל יורדת ממשקל של מעט יותר מ-285 גרם למשקל של קצת פחות מ-255 גרם, ושלושים הגרם האלו מורגשים. האיבוד במשקל נובע מאותו שיפור בחומרים שלו זכתה ה-Wave Rider, וגם כאן השיפור מגיע ללא אובדן ביצועים ועם חזית נעל נוחה ורכה יותר שמאפשרת תנועה חלקה יותר בעת דריכה. זאת לצד חלק עליון תפור בחתיכה אחת ללא תפרים ומגוון צבעים משגע!
שני הדגמים הללו מגיעים לישראל בנובמבר, ואלו חדשות נהדרות לכלל הרצים; לפחות זה יתן לכם מספיק זמן לבחור את הצבע והעיצוב החביבים עלייכם.