נעלי ניו באלאנס

חברת ניו באלאנס האמריקאית נחשבת לחברה איכותית בעולם, בעלת מגוון רחב של ייצור נעלי ספורט. אחד היתרונות הנפלאים והייחודיים של החברה הוא ייצור על פי מידות רוחב שונות, כאשר בנעלי ספורט לגברים ישנם סוגי רוחב מ-B ל- 6Eומספר מידות רוחב ביניהם ובנעלי נשים 4A-4E ואפשרויות רוחב שונות ביניהם. החברה אינה מעניקה שמות למודלים אותה היא מוכרת, אלא מסמנת את כולם במספרים ואותיות, כדי להדגיש את הפילוסופיה של מוצר בעל שם זהה לכל הנעליים אותם היא מוכרת. המספור של המודלים מתייחס לרמת היציבות של הנעל, החומר ממנו היא עשויה, המשקל והתנועתיות, כך שכל אחד מוצא את מה שמתאים לו.

יתרון נוסף של ייצור נעלי ניו באלאנס הוא באפשרויות להתאים נעל ספורט לכל מטרה ולכל מבנה של רגל, בין אם מדובר בנשים או בגברים. הנעליים הן אורטופדיות, בעלות בולם זעזועים ייחודי לייצור החברה והמחירים נעים בין 300 ₪ למאות שקלים.
מעבר למבנה הנעליים ולטכנולוגיה המתקדמת שהן מציעות, החברה מייצרת בשנים האחרונות נעליים במבחר צבעים ודוגמאות, כך שהתקדמות בתחום המראה החיצוני מאפשרת לה למכור גם נעליים אופנתיות ויפות וגם נעליים איכותית ומקצועיות. לאלה המחליטים להתחיל לעסוק בספורט ניתן כמה אפשרויות של נעלי ספורט ממבחר הנעליים של החברה:

  • דגם מס' MR993NAV לגברים של החברה, נחשב לנעל תומכת וספורטיבית. הנעל נחשבת כבעלת עמידות גבוהה והסוליה נחשבת כיעילה ובעלת התנגדות קרקע גבוהה.
  • דגם מס' KM760NAV לנשים, הינו נעל ספורט מופלאה. הנעל מאפשרת לך להראות את הנשיות שבך, בגוונים של סגול, המאפשר אימון מתמשך. הריפוד הייחודי בתוך הנעל, מותיר את הרגל יבשה וההרגשה מאוד נוחה, בין אם את רוכבת על אופניים או רצה בימים גשומים. בנעל מותקן סופג זעזועים מתקדם, אשר מעניק את האימון הרך ביותר לכפות הרגליים.

אם מחפשים נעלי ניו באלאנס נשים נוספות, בדגם מס' WF824G שהיא נעל לאימוני אירובי ולהליכה, בגובה 3/4, בעלת בולמי זעזועים גם בעקב וגם בקדמת הנעל, לגמישות ותמיכה מירביים.

נעלי ניו בלאנס

נעלי ניו באלאנס לא קיימות כרגע בחנות. לחצו כאן למעבר לנעלי גברים או למעבר לנעלי נשים