הכירו את המותגים סאקוני וברוקס

בני האדם נבדלים זה מזה בסגנון ההליכה ובמבנה כפות הרגליים. בכדי להתאים נעלי הליכה לאדם מסוים יש להתחשב בצורת כף הרגל, בסגנון ההליכה ובנתוני הגוף כמו משקל וגובה.

נעלי הליכה סאקוני נשים

סאקוני Saucony פיתחה נעלי הליכה ייחודיות לנשים המתאימות למבנה העדין יותר שלהן. נעלי ההליכה לנשים של סאקוני מעניקות יציבות ונוחות בזמן הליכה קצרה או הליכה מקצועית למרחקים ארוכים. טכנולוגיית ייצור הנעליים המתקדמת יוצרת תמיכה מירבית בכף הרגל, שמירה על בריאותה וגמישות טובה בחלק הקדמי של הנעל, המסייעת להליכה מהירה ובריאה.

נעלי הליכה סאקוני גברים

חברת סאקוני Saucony מייצרת נעלי הליכה לגברים עם דגש על תמיכה אידאלית לכל כף הרגל, המאפשרת הליכה נוחה למרחקים ארוכים וכן עמידה ממושכת ללא כאבים ברגליים. נעלי ההליכה בנויות בטכנולוגיה מתקדמת לבלימת זעזועים, השומרת על בריאות כף הרגל והברכיים. כשבוחרים נעלי הליכה, כדאי להתאים אותן לגובה קשת כף הרגל ולרמת הקריסה (פרונציה). סאקוני מציעה נעלי הליכה לכל סוגי האנטומיה של כף הרגל.

נעלי הליכה ברוקס נשים

נעלי ההליכה לנשים מבית ברוקס Brooks הן נוחות במיוחד ואידאליות לאימוני הליכה מקצועיים. סוליית הנעל תומכת בכף הרגל, בולמת זעזועים ונוחה מאוד להליכות ארוכות. נעלי ההליכה של ברוקס לנשים הן גמישות במיוחד ועשויות מעור איכותי. ניתן להשיג אותן בצבע ניטרלי כמו שחור או לבן, וכמו כן ישנם דגמים המשלבים צבעים נוספים.

נעלי הליכה ברוקס גברים

חברת ברוקס מציעה נעלי הליכה לספורטאים מקצוענים כמו גם נעלי הליכה לאימונים מתונים ונעליים המתאימות לטיולים בשטח. נעלי ההליכה מגיעות במגוון דגמים בעלי התאמה שונה לכל סוגי הקשתות בכף הרגל (קשת עמוקה, בינונית או כף רגל שטוחה), והתאמה לרמות קריסה שונות. ניתן להשיג נעלי הליכה של ברוקס בגוונים חומים, שחורים וגם בגוונים נועזים יותר כמו כתום או אדום. חברת ברוקס ידועה במבחר נעלי השטח שלה המיועדות לטיולים בסוגי שטח שונים, תוך תמיכה טובה ושמירה על בריאות כף הרגל.

נעלי סקוני או ברוקס