נעלי סאקוני

חברת Saucony היא חברה בע"מ, אשר מקום מושבה הוא בארה"ב והיא שם מוכר בכל העולם. החברה חולשת על ייצור של נעלי ספורט להליכה ולריצה, אשר כמוצרים טכנולוגיים, בעצם מתאימים לכל סוג של תחומים אלו. החברה מעצבת ומייצרת קו של נעלי ספורט נפרדים לגברים ונשים בכל טכנולוגית הנעלה אפשרית. Saucony מקפידה על איכות הביצועים ומוציאה לשוק מוצרי הנעלה, כדי להתאים לכל מטרה בתחום האתלטיקה, בגישה של "נאמנות לספורט". החברה מאמינה כי לקוחותיה מתרכזים בנעל ממוקדת תחום ספורט, יותר מאשר לקוחות אשר רוכשים נעלי ספורט לשימוש יומיומי.

נעלי סקוני לגברים

מסתבר כי בשנת 1969, כאשר ניל ארמסטרונג נחת על הירח, הוא נעל מגפיים אשר יוצרו ע"י החברה.

נעלי סאקוני ידועות כמיוצרות בטכנולוגיה חדשנית ובביצועים ותודות לביומכניקה המתקדמת של הייצור, מוצרי ההנעלה של החברה ייחודיים בהתאמתם לצורכי לקוחותיה.

בין היתר מייצרת החברה נעלי ריצה והליכה על פי התאמתם לכף הרגל בפרמטרים של גובה קשת כף הרגל וצורת קריסת הקרסול פנימה.

צריך לציין את היתרונות שבנעלי החברה, שהם בעיקר קלות המשקל. סוג הבד של הנעלים אשר מייצרת החברה מאפשרות התנדפות נוחה של לחות וזיעה והנעליים מאוד גמישות. בנוסף, לנעלי סאקוני יש סוליית גומי, אשר מאפשרת אחיזה טובה והנעל מיוצרת בטכנולוגית בלימת זעזועים מצויינת. ניתן לבחור נעליים אשר יתאימו לכל שטח ביצוע – כביש, שטח וכו'. יתרון נוסף שיש לנעלי סאקוני זה שאת מידות הנעליים ניתן להשיג בחצאי מספר, לנוחות מקסימלית. להשלמת המראה, Saucony מייצרת גם ביגוד ספורטיבי לתחומי ספורט שונים ואביזרי ספורט.

באשר למראה החיצוני של הנעליים, החברה מייצרת בכל קו חדש, מבחר רחב של צבעים ושילובים צבעוניים, לטעמו של כל ספורטאי וסביר להניח שגם אתם תמצאו את המראה הייחודי והמתאים גם לכם.

בשנתיים האחרונות מייצרת החברה נעלי ספורט אשר נקראות מינימליסטיות, אשר מעניקות תחושה של ריצה ברגליים יחפות, אך יש צורך לתרגל את השימוש בהם בהדרגה והן מיועדות לחיזוק שרירי הרגל הקטנים ולא כתחליף מוחלט לנעלי ריצה. בנוסף החברה גם השיקה קו לנעלי ספורט עבור ילדים.

סקוני לגברים

סקוני לנשים