איך תדעו איפה לקנות נעלי וביגוד ספורט?

רובנו כיום שומרים על הכושר הגופני ומשתדלים להתאים את הציוד לצורך. ברור שהבסיס לביצוע אימוני כושר הוא נעלי הספורט וההיצע רב, בהתאם לביקוש.
קצת קשה להחליט לפעמים איזה סוג של נעלי ספורט אנחנו צריכים: נעלי ריצה, נעלי הליכה או נעלי קרוספיט. המבחר ענק וההשקעה בנעלי ספורט מקצועיות היא לא קטנה.

קניית נעלי ספורט היא פעולה חשובה ותגדיר לא מעט איך תרגישו בזמן האימון ובוודאי איך תרגישו אחריו ולאורך זמן. חנות נעליים לא תהיה הפתרון במקרה הזה – עדיף חנות נעלי ספורט או חנות לציוד ספורט, אשר מוכרת גם נעליים.
בהתחשב בכך שנעל ספורט עדיף לרכוש באופן פיזי, רצוי לגשת לקניון הקרוב, שבו ניתן למצוא מס' חנויות בתחום ולמדוד. אבל לפני שאתם מודדים, בידקו באופן מקוון באינטרנט מה מתאים למה. דהיינו, איזה סוג של נעליים יתאים לסוג הספורט שאתם מבצעים. כאשר מצאתם את הנעליים המתאימות, עשו השוואת מחירים ראויה, כי אין ספק שתגלו שההבדלים קיימים.

האם ללכת על מותג יוקרתי

אל תתפתו מיד לבחור במותגי-על דווקא, לא תמיד הם יתאימו לכם. בידקו מס' אפשרויות של חברות שונות.
כאשר אתם מסיימים את התחקיר שלכם ויודעים פחות או יותר את הנעליים המועדפות – זה הזמן לצאת החוצה מהבית אל החנות. רוב החנויות אשר מוכרות נעלי ספורט, מוכרות גם ציוד נלווה, כגון: כדורים, מכשירי כושר שונים וביגוד ספורט ומה שהכי חשוב, יש מי שיעניק לכם ייעוץ בחנות ויודע על מה מדובר. אם לא מצאתם מי שמבין - תנסו בחנות אחרת.

החנות של אנאירובי


חשוב מאוד שנוח לכם בנעליים שאתם רוכשים – בלי קשר למראה המדליק שלהם. בסופו של דבר נעלי ספורט מקצועיות אמורות לשרת אתכם ופחות להוות פריט אופנתי. אין ספק שחברות אשר מוכרות נעלי ספורט, יהיו אלו נעלי נייק או נעלי סאקוני או כל זוג אחר, הן חברות שדואגות גם שהנעליים נראות אטרקטיביות ויפות, אבל עבורכם – הנוחות היא הדבר החשוב ביותר.
כאשר אתם באים למדוד נעלי ספורט, זיכרו לבדוק על הרגל מס' סוגים שונים – כל חברה משקיעה בחלק אחר של הנעל באופן יוצא דופן. מה שנוח עבור מישהו אחר, לא חייב להיות מתאים עבורכם. לא להתעצל ולמדוד את הנעל, כדי שלא תצטערו אחר כך.

עברו למדריך הבא וקראו טיפים כיצד לבחור את נעל הריצה המתאימה ביותר לכם >>

קטלוג גברים

קטלוג נשים