איך תתאימי את עצמך למרתון תל אביב?

ביום שישי הבא יתקיים מרתון תל-אביב, ואנחנו רוצים לעזור לכם להתאבזר לריצה – החלטנו להמליץ לכם על הבגדים המושלמים לריצה ארוכה. אז בנות, הנה הפריטים שיהפכו את המרתון שלכן למושלם.

מתחילים בפריט החשוב היותר – נעליים. אדידס שחררו לעולם את דגמי הבוסט – נעליים אלו כוללות סוליה מיוחדת שגורמת להחזר אנרגיה לרגל שמקל על הריצה, ועשויה מגומי מונע החלקה. החלק העליון של הנעל מאוורר ונעים, ומוודא שחווית הריצה תהיה נעים וחלקה.

נעלי ריצה אדידס

המוצר לא נמצא יותר במלאי - צפו בקטגוריית נעלי אדידס לנשים!

לנעל שכזאת כדאי גם להצמיד גרביים מקצועיות – בריצות ארוכות, גרבי ריצה מונעות שיפשופים ופציעות קטנות, עוזרות לנדף זיעה ומונעות הצטברויות בקטריאליות. גרביי וויגוואם עוצבו במיוחד לאתגרים כמו מרתון ת"א.

 גרבי ריצה לספורטאים

המוצר לא נמצא יותר במלאי - צפו בקטגוריית גרבי ריצה לנשים!

ביגוד לחץ הוא ביגוד שמפעיל לחץ אזורי על מקומות שונים בגוף – הדבר תורם לזרימת הדם, ושומר על העצמות מפני אובדן כוח מהשרירים שנגרם במאמצים כבדים. בגדי לחץ מגיעים לאזורים שונים בגוף, ולריצות ארוכות אנחנו ממליצים על טייטץ לחץ של XU2, ושרוולי לחץ לאזור התאומים של Compressport – הטייטץ ישמרו על שרירי הישבן והרגליים העליונים, בעוד ששרוולי הלחץ יגנו על התאומים והשוקיים.

 

הקליקו לצפייה במוצר

קומפרסור ספורט

המוצר לא נמצא יותר במלאי - צפו בקטגוריית בגדי Compressport

הפריט הבא הוא חזיית ספורט – בנות, אתן יודעות כמה חשוב להרגיש בנוח בעת ריצה, וחזיית הספורט של אדידס מספקת תמיכה מושלמת בעטיפה מנדפת זיעה, שמאפשרת ריצה חלקה ונעימה.

 

המוצר לא נמצא יותר במלאי - צפו בקטגוריית חזיות ספורט!

מכאן ממשיכים לראש – כובע הוא קריטי בריצות ארוכות, כדי להמנע ממכות חום והתייבשות. הכובש של אדידס כולל גם נידוף זיעה, איוורור מקסימלי ופס מחזיר אור כדי שיראו אתכם גם בלילה.

כובע ספורט אדידס

המוצר לא נמצא יותר במלאי - צפו בקטגוריית כובעים באתר

שעוני דופק מספקים מידע חשוב מאין כמותו בעת ריצה. שעון הדופק של Suunto מספק מדדים רפואיים, מיקום מבוסס GPS ועוד. אפשר אפילו להוריד לו אפליקציות נוספות.

שעון דופק סונטו 

המוצר לא נמצא יותר במלאי - צפו בקטגוריית שעוני סונטו

התייבשות היא סכנה שמרחפת מעל כל אצן, וחשוב להכיר אותה ולהתמודד איתה. חגורת הריצה של Nathan כולל שני בקבוקי מים וכיס שבו אפשר לשאת מפתחות, טלפון ועוד פריטים שונים, והיא מאפשרת לאצנים לשאת עימם מים בצורה נוחה שלא מפריעה לריצה ולא דורשת הסתגלות. טיפ קטן – במרתון יש נקודות מים קבועות, ומומלץ מאוד למלא את המימיות שלכם במשאקות איזוטוניים, שיעזרו לכם לצבור כוח מחדש תוך כדי הריצה.

 חגורת מים

המוצר לא נמצא יותר במלאי - צפו בקטגוריית חגורות מים

ולבסוף – כמו שאתם יודעים, ריצה שורפת מלא אנרגיה, ויכולה להתיש אותנו במהירות. כדי להתמודד עם נפילות מתח שכאלו באמצע הריצה, מומלץ מאוד לקחת חטיף קליל שאפשר לצרוך תוך כדי הריצה שיספק לכם אנרגיה זמינה – ואין חטיפים טובים יותר מג'לי אנרגיה; הם מספקים מלא אנרגיה, נוח לבלוע אותם באמצע הריצה, והם מגיעים בשלל שלם של טעמים נהדרים. שימו כמה בכיס החגורה שלכם, ולא תצטערו על זה בכלל.

 ג'ל אנרגיה

זוהי רשימת הביגוד המומלצת לאצניות – אל תדאגו בנים, לא שכחנו אתכם. גם לכם מחכה מדריך. בנתיים, אתם מוזמנים לספר לנו בתגובות איך אתם מתאמנים למרתון, ולחלוק איתנו ועם הקוראים האחרים טיפים קטנים שעוזרים לכם בריצות ארוכות.