מהם מותגי הספורט המובילים כיום בשוק?

רבים בישראל אינם מוותרים על רכישת נעלי ספורט איכותיות של מותגים מוכרים ומובילים בשוק נעלי הספורט, וזאת משום הידיעה שנעלי ספורט איכותיות יעזרו במידה רבה בשימור הבריאות שלהם ובשיפור הישגיהם בענף ספורט זה או אחר.

אביזרים הכרחיים לפעילות ספורט – נעלי ספורט

נעלי ספורט מהוות את אחד האביזרים ההכרחיים בכל פעילות ספורטיבית אותה אנו מבצעים. בנוסף, נעלי ספורט איכותיות של מותגים מוכרים, כמו למשל אנדר ארמור וריבוק הינם בעלי חשיבות גדולה במניעת פציעות. נכון להיום, רוב האנשים בוחרים את נעלי הספורט שלהם בקפידה. הם בוחרים במותגים המציעים להם שילוב של טכנולוגיות חדישות ומשוכללות במהלך ייצור הנעליים ובתוצר הסופי. הם בוחרים נעליים שיכולות לבלום את הזעזועים של ההליכה המהירה, הריצה והקפיצות השונות במהלך הפעילות הספורטיבית וכמובן שהם אינם מתפשרים על התאמה מלאה של נעלי הספורט לכף הרגל שלהם.

נוחות בלימת זעזועים והיגיינה – בוחרים רק במותגים מובילים

כל אחד מאיתנו מודע לכך שאנשים בעלי משקל כבד ואנשים אשר מבצעים ספורט אינטנסיבי חייבים נעלי ספורט עם בולמי זעזועים על מנת להבטיח לעצמם שהנחיתה שלהם תהיה רכה ולא תגרום טראומה לחלקים שונים של הגוף, דבר אשר יוביל לפציעות. ככל שיופעל יותר עומס על הגוף, כך גם חשוב שבולמי הזעזועים יהיו איכותיים יותר, מותגי ספורט מובילים, כמו למשל Under Armor  ו-Ryderwear  שמים דגש על עניין זה. בנוסף, הם שמים דגש על כך שרוב הדגמים אותם הם מייצרים יהיו של נעליים נושמות אשר עוזרות לשמור על היגיינת כף הרגל.

המותגים המובילים בשוק נעלי הספורט

אם בעבר שלטו בשוק הנעליים מספר מותגי נעלי ספורט מוכרים, כמו למשל נייקי ואדידס, כיום ניתן לראות את הצלחתם של המוצגים Under Armor, Ryderwear וריבוק, וזאת בשל האיכות הבלתי מתפשרת של נעלי הספורט שלהם ועוד. חנות אנאירובי אונליין, אשר הוקמה עוד בשנת 2008 וזוכה להצלחה רבה ואמון מצד הציבור בבחירת המותגים המובילים בשוק מדי שנה, בוחרת גם השנה להתמקד במוצרי ספורט נבחרים, ונעלי 3 החברות הנ"ל מומלצות על ידנו מאד.

קצת אודות המותגים הבינלאומיים הנבחרים

  • ריבוק – חברת הנעלה זו אשר נוסדה באנגליה היא נכון להיום חברה אמריקאית, חברת בת של מותג הענק 'אדידס'. חברה זו מציעה לכם מגוון רחב של נעלי ספורט המותאמות לכל סוגי הספורט, בין אם מדובר על ריצה, חדר כושר, קרוספיט, כדורסל, ריקוד, אגרוף והרשימה עוד ארוכה. אתר אינאירובי מציע לכם לא רק מבחר דגמים של נעלי ריבוק אלא גם , גופיות, חולצות, מכנסיים ומוצרים נוספים של ענקית מותגי הספורט ריבוק.
  • Under Armorכאן מדובר על חברת ביגוד ספורטיבי אשר נוסדה ב- 1996 ולפני 15 שנה חברה זו הפכה כה מוצלחת שמניותיה נסחרות בבורסה בניו יורק. כאן כאן חנות אנאירובי מציעה לכם מגוון רחב של חזיות ספורט, טייצים, נעלי ספורט, חולצות ומוצרים נוספים של המותג הבינלאומי 'אנדר ארמור'.
  • Ryderwear חברה זו הוקמה באוסטרליה ב- 2009 וזכתה להצלחה רבה כמותג בינלאומי למוצרי ספורט. חנות אונליין אינאירובי מציעה גם לכם ליהנות ממגוון רחב של מוצרי החברה.

קנייה נעימה.