ציוד הספורט שאתם חייבים לחורף הקרוב

כפפות מקצועיות שיעזרו לכם לרוץ ולדווש גם כשהטמפרטורות יורדות

כפפות מקצועיות הן בגדר חובה לכל מי שרוצה להמשיך להתאמן גם כשהטמפרטורות יורדות והדרך של מיטב הספורטאים בעולם לשמור על טמפרטורה גוף נכונה. הכפפות מאפשרות להגן על עור הידיים הרגיש מפני כוויות קור, מספקות שכוות הגנה מושלמת בכל אימון וחביבות במיוחד על רוכבי אופניים חובבנים ומקצוענים כאחד. כדאי לדעת שהכפפות מהדור החדש (ובמיוחד אלו בטכנולוגיית הסטורם) הינן דקות במיוחד ונעימות למגע כך שניתן להשתמש בהן בכל ענף.

בקבוק תרמי שישמור על הטמפרטורה של המשקה שלכם

בקבוק תרמי הוא מזמן לא רק הנשק הסודי של ספורטאים מקצועניים, אלא הדרך של מרבית האתלטים לשמור על הטמפרטורה של המשקה שלהם בכל מזג האוויר. שכוות הבידוד של כל בקבוק תרמי והעיצוב הייחודי של הדגמים המובילים, מעניקים לכם הזדמנות לשתות משקאות חמים או קרים ולעצב את האימון שלכם באופן מתודי מאי פעם. ניתן אף למזוג אליהם משקאות איזוטוניים ולאזן את רמות המלחים שלכם בכל סייקל של אימון. בהחלט מוצר חובה לחורף הקרוב.

תיק ספורט איכותי שיגן על הבגדים שלכם מפני הגשם

כולנו יודעים שתיק איכותי צריך להיות מורכב מתאים מגוונים, נפח אופטימלי וסגירה הרמטית - אך בחורף העניין האחרון הוא בגדר חובה. למעשה, שווה לבחור בתיק של המותגים המובילים נייק או אדידס בכדי לזכות בהגנה מלאה על הבגדים שלכם ולשים לב להרכב החומרים של כל חברה. ברוב המקרים מדובר ברכישה בטוחה בגלל שהתיקים האלו מיוצרים לכל רחבי העולם (כן, גם למדינות שבהן יש חורף כל השנה) אז בהחלט שווה לרכוש אותם כבר עתה. לקטלוג תיקי הספורט שלנו לחצו כאן.

אוזניות ספורט שעמידות בפני מים לאימון נפלא

אוזניות ספורט הפכו מזמן לאקססורי הכי לוהט והדרך להעביר שעות של אימון בעזרת מוזיקה טובה. אבל מה קורה כאשר מתחיל לרדת גשם בחוץ? ובכן, אוזניות הספורט האלחוטיות של מילאגו עשויות לסגור לכם את הפינה. מלבד העובדה שהן עוטפות לכם את האוזניים ( ובהחלט עוזרות בחימום ) הן עמידות לחלוטין בפני מים ועל פי החברה אף אפשר לשטוף אותן במי ברז!  אגב, יש להן מיקרופון מובנה למטרה שמישהו יחליט להפריע לכם עם שיחת עסקים בזמן האימון.

שורה תחתונה: בחורף הקרוב אין תירוצים להפסיק את האימונים. מומלץ לרכוש את הציוד המתאים לכם כבר עכשיו, כך שתוכלו לנצל אותו במשך כבר בעונה הקרובה.

 

***התמונה באדיבות: Copyright: <a href='https://www.123rf.com/profile_ewebphoto'>ewebphoto / 123RF Stock Photo</a>