במיוחד לחורף: מה כדאי ללבוש שיוצאים לרוץ בחורף?

החורף מתקרב, הטמפרטורות יורדות ועבורכם המשמעות היא אחת: זוהי בדיוק התקופה להתחיל לרוץ מבלי להזיע או להתעייף אחרי כמה מאות מטרים. תחילת החורף נחשבת לאידאלית למטרה זאת, כאשר יש לקחת בחשבון שינוי מסוים של חוקי המשחק. עוד לפני שאתם חושבים על מסלולים ופרטנרים לריצה, רצוי שתצטיידו בשורה ארוכה של פריטי לבוש. הנה מספר המלצות שישדרגו את הפעילות הספורטיבית שלכם בעשרות מונים.

פריטי לבוש לנשים

את הסקירה אנחנו מתחילים עם מוצרי לבוש לבנות המין היפה, והרי ידוע ש-Ladies First. מעיל רוח הוא פריט חובה, אשר כולל בתוכו מעלות אסתטיות ופרקטיות כאחד. מעיל של חברות מובילות – ונייק מהווה כאן שחקנית מרכזית – כולל בתוכו תכונות דוגמת דחיית מים, נידוף זיעה וכוונון הקפוצ'ון במטרה להביא לכך שלא יבוא מגע בין הגוף לרוח. העליונית הסופר קומפקטית, Nike Cyclone Vapor Running Jacket, יכולה להשלים את התמונה. החידוש המרכזי שלה נוגע לכך שהיא בעלת מימדים קטנים במיוחד ומתקפלת אל תוך הכיס שלה עצמה.

מעיל ספורט נייק לנשים 

המוצר אזל במלאי. לחצו כאן למעבר לקטגוריית מעילי ספורט לנשים

חולצת אנדר ארמור Under Armour ColdGear Infrared Crew עשויה בטכנולוגיה מתקדמת באמצעותה מתאפשר ייצור בדים דקים במיוחד, הכוללים סיביים קרמיים שמסייעים לשמור על טמפרטורת הגוף. החולצה מעניקה מראה חטוב, נעימה למגע, מונעת את הצורך ללבוש שכבות על גבי שכבות של לבוש וכוללות יכולות של נידוף זיעה, תכונה חיונית אפילו בחודשי החורף (והרי כל ריצה עשויה להיות אינטנסיבית).

בגדי אנדר ארמור לנשים

המוצר אזל במלאי. לחצו כאן למעבר לקטגוריית בגדי אנדר ארמור לנשים

פריטי לבוש לגברים

החדשות הטובות הן שגם עבור גברים יש הרבה מאד פריטי לבוש מומלצים. הפריט המומלץ הראשון הוא טייץ תרמי ארוך, כאשר דגם מוביל הוא זה של חברת נייק. מטרת העל שלו היא לאפשר אימונים אפילו כשמזג האוויר קר, כאשר הוא מציע את כל התנאים הנדרשים לכך: שכבה פנימית רכה לשמירה על חוף הגוף, תוספות בד המאפשרות לגוף לשמור על אוורור ראוי ופסי סיליקון המונעים מהטייץ להתרומם במהלך הריצה.

טייץ נייק לגברים 

לחצו כאן למעבר למוצר

חולצת קומפרשן אנדר ארמור היא פריט מומלץ נוסף. טכנולוגיית הקומפרשן המתקדמת מונעת ויברציית שרירים במהלך הריצה, מה שמקטין את הסיכויים לפציעות או למתיחה של השרירים. החולצה כוללת אף היא בד מנדף, טכנולוגיית דוחת זיעה ובד המונע היווצרות בקטריות.

 חולצה מנדפת זיעה אנדר ארמור

המוצר אזל במלאי. למעבר לקטגוריית בגדי ספורט אנדר ארמור

מחפשים מעיל? מעיל עבה וחורפי, דוגמת זה המוצע של ידי אדידס (Adidas Pedded Better Jacket), יכול וצריך להיכנס לתמונה. זהו מעיל עבה, הכולל קפוצ'ון וכיסים בעלי רוכסן. מעבר ליכולת החימום, המעיל כולל בתוכו תכונה חיונית של החלקת גשם.

מעיל ספורט אדידס

לחצו כאן למעבר למוצר