נעלי ספורט וריצה אדידס

קבע סדר עולה

28 פרטים

נעלי אדידס לגברים – הבחירה הנכונה לכף הרגל שלך

באנאירובי פלוס אנו גאים להזמין אתכם לעולם של איכות ונוחות עם מגוון דגמים של נעלי ספורט מבית חברת המותג המובילה אדידס. המגוון הרחב של נעלי אדידס לגברים מאפשר לכל אחד ליהנות ממידת התאמה הקרובה לשלמות ומנוחות בלתי מתפשרת לכל אורך היום!

מעסק משפחתי שהחל את דרכו במכבסה כאשר מכונות הייצור פועלות על ידי דוושות של אופניים, הפכה אדידס, חברת מוצרי ספורט גרמנית, לאחד המותגים המובילים והגדולים בעולם. לאורך השנים נעלי הספורט של אדידס הפכו לשם דבר ושלושת הפסים המוכרים שהנם לוגו החברה הפכו שם נרדף לאיכות בלתי מתפשרת, חדשנות וקדמה.

נעלי אדידס – כשנוחות, קדמה ואיכות נפגשות

נעלי ספורט אדידס ידועות באיכותן הגבוהה ובתמיכה שהן מספקות לאלו הנועלים אותן. לאורך השנים החברה ביססה את מעמדה בתחום על ידי פיתוח טכנולוגיות מתקדמות המשולבות בנעליים ומשפרות את מידת הנוחות וכן את התחושה בעת שנועלים אותן. אחת הטכנולוגיות החדשניות ביותר היא טכנולוגיית Boost אשר הפכה את נעלי אדידס בכלל ואת נעלי הריצה של אדידס בפרט לנוחות, עמידות ויציבות יותר במידה משמעותית, תוך שהן מספקות את התמיכה וההתאמה המושלמת למבנה כף הרגל.

נעלי ספורט אדידס – העתיד כבר כאן!

טכנולוגיית Boost מיושמת כבר בסוליה אשר מורכבת מאלפי קפסולות מוקצפות. הקפסולות משככות את החבטה, אוצרות בתוכן את האנרגיה אשר נוצרת בעת הנחיתה ומשתמשות בה להאצת הצעד הבא. התוצאה: החזרת האנרגיה לרץ והענקת תחושה מקסימלית של שליטה. מדובר בחומר בעל החזר האנרגיה הגבוה בשוק אשר שומר על תכונותיו גם בתנאים קיצוניים, כך שניתן לנעול את הנעליים בכל מקום בעולם ולא לחוש בהבדלים כלשהם.

כל הפלוסים באנאירובי פלוס!

נעלי ספורט אדידס נחשבות לחוד החנית בתחום ההנעלה ולכן תוכלו למצוא אותן אצלנו באנאירובי פלוס, היות ואנו תמיד דואגים לעמוד בחזית הטכנולוגיה ולספק לכם את הדגמים החדישים והמתקדמים ביותר של המותג האיכותי. מלבד נעלי ריצה אדידס לגברים, תוכלו למצוא באתר מוצרים נוספים של המותג לרבות: נעלי אדידס לנשים, בגדי ספורט וכן שפע של מוצרים נוספים ולא פחות איכותיים.

נעלי אדידס הן ללא ספק הבחירה הנכונה ביותר עבור כף הרגל שלכם. באנאירובי פלוס אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לבחור את נעלי הספורט המתאימות ביותר לצרכים שלכם.